Lóversenyzést Felügyelő Bizottság

magánszemély által üzemeltetett hivatalos honlapja
  Főoldal    Rólunk    Határozatok    Közlemények    Statisztikák    Szabályzatok    Linkek    Elérhetőség  
HATÁROZATOK ügető HATÁROZATOK (2021. március 2.)
 
19/2021.: az LFB Fejszés Kitti segédhajtó fellebbezését (2021. február 20., 32. IX. Zanussi Hendikep) elutasítja és a V.I. döntését helyben hagyja.
 
20/2021.: az LFB Kárai József segédhajtó fellebbezését (2021. február 27., 35. III. 2021. évi Segédhajtó Kupa I. futama Hendikep) elutasítja és a V.I. döntését helyben hagyja.
 
21/2021.: az LFB Kolozsi József segédhajtó fellebbezését (2021. február 27., 38. VI. Gejzír Hendikep) elutasítja és a V.I. döntését helyben hagyja.
 
22/2021.: az LFB Kolozsi József segédhajtó fellebbezését (2021. február 27., 39. VII. Tolnay László Emlékverseny) elutasítja és a V.I. döntését helyben hagyja (felvonulási rend be nem tartása).
 
23/2021.: az LFB Kolozsi József segédhajtó fellebbezését (2021. február 27., 39. VII. Tolnay László Emlékverseny) elutasítja és a V.I. döntését helyben hagyja (startmeghiúsítás) miatt.
 
24/2021.: az LFB a 2021. évi ügető versenyszezonra az alábbi működési engedélyeket adta ki:
 
Segédhajtó:
Pásztás Attila
 
Amatőrhajtó:
Németh Gábor
 
galopp HATÁROZATOK (2021. március 2.)
 
25/2021.: 25/2021. LFB galopp határozat: az LFB a 2021. évi galopp versenyszezonra az alábbi működési engedélyeket adta ki:
 
Nyilvános idomár:
Székely Károly 2021. június 01. napjától 2021. november 16. napjáig
 
Idomár-lovas:
Dejan Davidovic
Suták Csene
Tormási Gyula (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
 
Síkversenyekre:
 
Zsoké:
Benedek Zoltán
Benkő Lajos (sportorvosi igazolás bemutatása után)
ifj. Fejes Lajos (biztosítás bemutatása után)
Gömöri Sándor (biztosítás bemutatása után)
Gönczi Rebeka
ifj. Kozma István
Kriskó Norbert (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Mészáros Zsolt
Mocsinka Vivien (sportorvosi igazolás bemutatása után)
Nagy Tamás (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után) ideiglenesen 2021. március 21. napjától 2020. június 21. napjáig
Paizs Gábor
Parigal Jozef (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
 
Zsoké-jelölt:
Bagoly Szabolcs (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Benkő Ádám (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Bernáth Christopher (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Bóbis Vivien
Bóna Nikoletta (biztosítás bemutatása után)
Budai Csaba
Cserei Szabolcs (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Drexler Virginia sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Fézer Ramóna (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Horváth Balázs (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Homoki Norbert (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Kelemen Zénó (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Kocka Ákos
Kolumbán Örs (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Kovács Milán (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Krupincza Csaba
Makoviczki Ákos (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Morvai Előd (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Nagy Arnold sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Nagy Polett
Ördög Alen ((biztosítás bemutatása után)
Panyi Mátyás (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Parádi Vivien (biztosítás bemutatása után)
Rostás Zsolt
Tamás Csaba (biztosítás bemutatása után)
Vámos Mercédesz (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Varga Mátyás (biztosítás bemutatása után)
Virág András (biztosítás bemutatása után)
Vörös Georgina (sportorvosi igazolás bemutatása után)
 
Amatőrlovas:
Balogh Luca
Benes Flóra
Dickinson Judit (sportorvosi igazolás bemutatása után)
Elbert Zita (biztosítás bemutatása után)
Farkas Dorottya
Garai Roland
Gárdonyi Fruzsina
Hrubos Boróka
Jeles Eszter
Kis Judit (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Kovács Réka
Májer Cintia
Morvai Eszter (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Pancsik Zsófia (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után).
Süki Laura (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Szabó Nikolett
Takács Eszter Cseperke
Varga Luca
 
Ugróversenyekre (gát-akadályverseny):
 
Idomár-lovas:
Dejan Davidovic
Suták Csenge
 
Zsoké:
Kriskó Norbert (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
 
Zsoké-jelölt:
Benkő Ádám (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Bóna Nikoletta (biztosítás bemutatása után)
Földes Bence
Horváth Balázs (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Kovács Milán (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Makoviczki Ákos (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Morvai Előd (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Osztényi Zoltán (sportorvosi igazolás és biztosítás bemutatása után)
Ördög Alen (biztosítás bemutatása után)
Tamás Csaba (biztosítás bemutatása után)
Varga Mátyás (biztosítás bemutatása után)

Amatőrlovas:
Jeles Eszter
Varga Luca
 
  © 2018